Oferta

Zabieg JUVELOOK

Szukasz sposobu, by Twoja cera stała się rozświetlona, bardziej jędrna i w pełni zregenerowana? Poznaj JUVELOOK – stymulator tkankowy pod oczy, wykorzystywany m.in. w celu odżywienia skóry i redukcji siateczki zmarszczek. Odkryj walory kwasu polimlekowego i ciesz się długo utrzymującym się efektem zabiegu przeprowadzonego w moim gabinecie w Pile.

Czym jest zabieg JUVELOOK?

Zastanawiasz się, czy stymulator tkankowy pod oczy to rozwiązanie dla Ciebie? JUVELOOK to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje kombinację kwasu polimlekowego (PDLLA) i nieusieciowanego kwasu hialuronowego w celu rewitalizacji i odmłodzenia skóry. Po podaniu, PDLLA stymuluje produkcję kolagenu, białka odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy natomiast stosowany jest w celu nawilżenia i wypełnienia drobnych zmarszczek.

Jak działa JUVELOOK?

Od wielu lat w medycynie estetycznej wykorzystuje się kwas polimlekowy, aplikując go m.in. pod oczy. Stymulator JUVELOOK działa poprzez połączenie dwóch mechanizmów.

1. Wypełnianie zmarszczek w czasie zabiegu

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, odpowiadającą za jej nawilżenie i elastyczność. Jego aplikacja w ramach JUVELOOK ma pomóc w osiągnięciu efektu liftingu oraz jest wykonywana, by wypełnić zmarszczki i bruzdy.

2. Stymulacja produkcji kolagenu w efekcie zabiegu

PDLLA, czyli kwas polimlekowy, stymuluje produkcję kolagenu. Podanie PDLLA ma doprowadzić do tego, że fibroblasty, komórki odpowiedzialne za produkcję tego cennego składnika, zaczną wytwarzać więcej włókien. W rezultacie skóra powinna stać się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Dla kogo jest stymulator tkankowy pod oczy JUVELOOK?

Kiedy zabieg będzie odpowiednim rozwiązaniem? Stymulator tkankowy pod oczy JUVELOOK to dobry wybór dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry. Warto skorzystać z niego, jeśli Twoim celem jest:

 • redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu, takich jak kurze łapki,
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
 • rozjaśnienie cieni pod oczami,
 • spłycenie doliny łez.

Co więcej, stymulator JUVELOOK jest szczególnie odpowiedni dla osób, które mają wrażliwą skórę w okolicach oczu lub chcą uniknąć inwazyjnych operacji chirurgicznych.

Kwas polimlekowy – efekty zabiegu

Zastanawiasz się, czy warto spróbować kuracji z wykorzystaniem PDLLA? Ten bezbolesny zabieg pod oczy to częsty wybór osób chcących uzyskać szerokie spektrum efektów, wśród których na specjalną uwagę zasługują:

 • redukcja zmarszczek,
 • wymodelowanie owalu twarzy,
 • wypełnienie bruzd i ubytków (dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, „kod kreskowy” wokół ust),
 • poprawa kolorytu skóry,
 • zmniejszenie cieni pod oczami.

W przypadku zabiegów wykorzystujących kwas polimlekowy efekty widoczne są stopniowo, w ciągu kilku tygodni lub miesięcy. Pełne rezultaty aplikacji stymulatora tkankowego pod oczy JUVELOOK można zauważyć po około 3 miesiącach. Wiele osób stwierdza, że ich skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza, zmarszczki płytsze lub gładsze, a owal twarzy – bardziej wyraźny. Ich zdaniem kuracja sprzyja również lepszemu nawilżeniu i rozświetleniu cery. Efekty terapii kwasem polimlekowym utrzymują się przez około 2 lata. Po tym czasie aplikację stymulatora można powtórzyć.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że JUVELOOK to zabieg dostępny w stosunkowo przystępnej cenie. Po jego wykonaniu mogą – choć nie muszą – wystąpić krótkotrwałe zaczerwienienie, subtelny obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Objawy te zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni.

Stymulator JUVELOOK – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do aplikacji kwasu polimlekowego pod oczy to przede wszystkim:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
 • choroby autoimmunologiczne i nowotworowe,
 • alergia na składniki preparatu,
 • stan zapalny skóry w okolicy aplikacji.

Co do zasady kwas polimlekowy jest substancją, która można stosować u kobiet ciężarnych i młodych mam. Jednak ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu w tych grupach, zaleca się unikanie kuracji z wykorzystaniem stymulatora tkankowego pod oczy w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku aktywnej infekcji w okolicy, w jakiej wykonuje się zabieg JUVELOOK, jego wykonanie należy odłożyć do czasu ustąpienia problemu.

U osób zmagających się z chorobami autoimmunologicznymi zabieg należy wykonywać pod ścisłą kontrolą lekarza, natomiast w przypadku chorób nowotworowych, aplikację kwasu polimlekowego powinno się odłożyć do czasu zakończenia leczenia. Kuracji nie należy przeprowadzać w przypadku alergii na składniki preparatu oraz w momencie wystąpienia stanu zapalnego w okolicy zabiegu.

Co sprawia, że JUVELOOK jest tak wyjątkowy?

Nasz stymulator tkankowy pod oczy jest wyjątkowy z kilku powodów.

 • Jest bezbolesny.
 • Wykonanie zabiegu nie wiąże się z koniecznością rekonwalescencji Na drugi dzień pacjent może wrócić do codziennych czynności.
 • Kwas polimlekowy jest substancją od lat wykorzystywaną pod oczy przez specjalistów z obszaru medycyny estetycznej.
 • Atutem kuracji są jej długoterminowe efekty. Rezultaty mogą utrzymać się nawet przez 24 miesiące od ostatniego zabiegu.

JUVELOOK – cena zabiegu

Zapraszam na terapię z wykorzystaniem kwasu polimlekowego pod oczy w moim gabinecie w Pile. W przypadku JUVELOOK cena zabiegu obejmuje kompleksowe przygotowanie oraz konsultację. Pozostaje do Państwa dyspozycji – z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące efektów zastosowania stymulatora tkankowego.