Cennik

Powiększanie i modelowanie ust – Ceny zabiegów

Nazwa zabiegu Cena
wypełnianie ust, przywracanie objętości 990-1400 zł
poprawa konturu 800 zł

Wargi są częścią twarzy, która często może być narażona na utratę naturalnego nawodnienia w tkankach, co przekłada się również na ich mniejszą wydatność i nieregularny kontur. Oferta naszego gabinetu medycyny estetycznej w Pile obejmuje również powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Cena zabiegu przedstawiona jest w tabeli powyżej – w jej ustalaniu uwzględniana jest indywidualna sytuacja pacjenta oraz zakres usługi.

Powiększanie ust w medycynie estetycznej – na czym polega?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym lub innymi substancjami polega na podaniu wypełniacza bezpośrednio w czerwień wargową. Ma to na celu nadanie wargom pełnego, wydatnego wyglądu, a także ewentualną korektę niedoskonałości ich prezencji, np. asymetrii. Modelowanie objętości oraz konturu to zabieg medycyny estetycznej, który służy nadaniu im pożądanego przez pacjenta kształtu w granicach wyznaczanych przez charakterystykę stosowanych preparatów.

Jakie substancje są stosowane do powiększania ust?

Do najpowszechniejszych preparatów wykorzystywanych do modelowania należy kwas hialuronowy. Warto wiedzieć, że ten związek występuje również naturalnie w tkankach organizmu człowieka. Jako wypełniacz naturalnie wiąże wodę w komórkach, co pozwala uzyskać nie tylko powiększanie warg, lecz także ich nawilżenie. W wypadku nadwrażliwości na tę substancję lub inne alergie (na przykład na jad owadów, takich jak pszczoły, osy czy szerszenie), w naszym gabinecie w Pile możemy wykonać również modelowanie ust z wykorzystaniem alternatywnego związku – czyli karboksymetylocelulozy.

Kto może skorzystać z modelowania lub powiększania ust?

Na zabieg decydują się zwykle osoby, które są niezadowolone z naturalnego wyglądu warg – zwłaszcza, gdy te są wyjątkowo cienkie i mało widoczne. Modelowanie ust kwasem hialuronowym może być pomocne również w przypadku opadających kącików, asymetrii konturu lub wyraźnych bruzd i zmarszczek. Warto jednak pamiętać, że jako zabieg niechirurgiczny powiększanie wykonane poprzez podanie igłą określonej substancji może dać efekty bardzo zbliżone do naturalnych – kluczem do osiągnięcia zadowalających rezultatów poprawy objętości są realistyczne oczekiwania.

Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa w Pile – jak przeprowadzamy powiększanie ust?

Nasz gabinet znajduje się w Pile, na ulicy Podchorążych 18. Zabiegi modelowania wykonuje dr Edyta Klamerek-Hoffmann, lekarz ze specjalizacją w medycynie estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym lub karboksymetylocelulozą przeprowadzane jest każdorazowo po szczegółowej konsultacji.

Wizyta wstępna ma na celu ustalenie potencjalnych czynników ryzyka, oczekiwanych efektów oraz ewentualnych przeciwwskazań. Do tych ostatnich należy zaliczyć między innymi opryszczkę, infekcje, trądzik, ciążę lub okres karmienia piersią, a także nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub jego alternatywy. Na tej podstawie indywidualnie omawiane są możliwości oraz cena przeprowadzenia zabiegu powiększania ust.