Oferta

PROFHILO

szyja3

Czym jest profhilo?

Preparat ten składa się z wyselekcjonowanych z całego łańcucha kwasu hialuronowego (HA) tylko tych mas cząsteczkowych, które mają właściwości REMODELUJĄCE tkankę, znoszące ZWIOTCZENIA, OŻYWIAJĄCE komórki skóry i tkanki podskórnej oraz działające PRZECIWZAPALNIE.

Jak działa?

Efektem podania PROFHILO jest wielopoziomowy, dynamiczny remodeling tkanek.

Prowadzi do przebudowy macierzy komórkowej (w której zanurzone są komórki naszego ciała) poprawiając sprężystość, elastyczność i rusztowanie tkanek oraz wspierając i utrzymując żywotność komórek skóry i tkanki podskórnej, co pozwala zlikwidować zwiotczenia skóry na twarzy, szyi i każdym innym obszarze ciała.

PROFHILO interweniuje w fizjologicznym procesie starzenia się tkanek, zwłaszcza włókiem kolagenowych i elastynowych. Odbudowuje nasz własny, znikający z wiekiem HA w macierzy komórkowej, zwiększając jego ilość. Ponadto ma zastosowanie w procesie naprawy skóry w przypadku trądziku i blizn oraz zaburzeń i utraty tkanki tłuszczowej, szczególnie dokuczliwym na twarzy, gdy zanikające tkanki w połączeniu z grawitacją dają nieakceptowany przez nas efekt „zapadającej się” twarzy i obwisłych policzków.

Jak stosować?

Zaleca się wykonanie 2 sesji z jednomiesięczną przerwą.

Już po miesiącu od pierwszej iniekcji PROFHILO obserwujemy znaczącą poprawę utraconej objętości tkanki i wygładzenia skóry: działanie nawilżająco – napinające.
Miesiąc po drugiej iniekcji preparatu zauważamy efekt przeciwzmarszczkowy oraz intensywne wzmocnienie nawilżenia i elastyczności tkanek.
Podsumowując, uzyskujemy poprawę nawodnienia skóry po jednym zabiegu i elastyczności po dwóch zabiegach.

Unikalna charakterystyka

Termiczny proces stabilizacji zastosowany przy tworzeniu preparatu pozwala całkowicie uniknąć dodatku jakichkolwiek chemicznych dodatków sieciujących i stabilizujących jak BDDE, DVS, PEG.

PROFHILO zawiera najwyższe stężenie HA 64 mg, jest czysty chemicznie, o niskiej odpowiedzi zapalnej i rozlegle dyfundujący w tkance podskórnej i skórze właściwej.

Wskazania

  • znoszenie zwiotczeń skóry na twarzy, szyi i innych obszarach ciała

Przeciwwskazania

  • infekcje skóry (aktywna opryszczka)
  • choroby zapalne skóry
  • fotodermatozy
  • kolagenozy
  • ciąża i okres karmienia
  • cukrzyca choroby nowotworowe i inne ze spadkiem odporności
  • bielactwo
  • nadmierne oczekiwania

twarz twarz2 czolo reka1 reka2 reka3 reka4 reka5 szyja2 szyja

Nazwa zabiegu Cena
zabieg ze zużyciem 1 ampułkostrzykawki 1300 zł