Cennik

PLEXR niechirurgiczne podnoszenie powiek – Ceny zabiegów

Nazwa zabiegu Cena
blefaroplastyka powiek górnych I zabieg 1300 zł
blefaroplastyka powiek górnych II zabieg 900 zł
blefaroplastyka powiek górnych III zabieg 500 zł
blefaroplastyka powiek dolnych I zabieg 1300 zł
blefaroplastyka powiek dolnych II zabieg 900 zł
blefaroplastyka powiek dolnych III zabieg 500 zł
zmarszczki palacza 1000 zł
okolica przeduszna 800 – 1000 zł
lifting pozostałych obszarów twarzy i ciała cena ustalana indywidualnie
usuwanie pojedynczych zmian (włókniaki, prosaki, małe naczyniaki) i przebarwień 300 zł
od 2 do 5 zmian 400 – 600 zł
od 6 do 10 zmian 600 – 800 zł
usuwanie żółtaków 600 – 1200 zł

Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna iniezwykle wrażliwa, co przekłada się na dobieranie metod poprawy wyglądu. Nasz gabinet w Pile oferuje wykonywanie tych procedur metodą PLEXR. Jest to niechirurgiczna blefaroplastyka – czyli podniesienie powiek. Cena wykonania zabiegu na obu powiekach, górnych lub dolnych wynosi 1300 złotych.

Blefaroplastyka – czym jest i w jakim celu się ją stosuje?

Podnoszenie powiek ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu tkanek w okolicach oczu oraz nadanie im odmłodzonego, bardziej wypoczętego wyglądu. W niektórych wypadkach może obejmować również usuwanie zmian, takich jak prosaki, włókniaki, brodawki, żółtaki i małe przebarwienia. Wskazaniami do blefaroplastyki jest, poza aspektem estetycznym, zawężenie pola widzenia wynikające z zasłonięcia zewnętrznego kącika oka przez wiotką, opadającą powiekę. Efekt będzie wówczas przekładać się na powiększenie pola widoczności pacjenta.

Lifting powiek metodą PLEXR – na czym polega?

Jest to jedna z technik nieoperacyjnych, która pozwala przeprowadzić blefaroplastykę bez chirurgicznego wycinania tkanek czyli bez naruszania ciągłości skóry. PLEXR należy do nowych technologii w medycynie estetycznej. Aparat wytwarza kontrolowane mikrowiązki plazmy poprzez jonizację występujących w powietrzu gazów, które oddziałują na procesy komórkowe, powodując ablację nadmiaru wiotkiej skóry z pobudzeniem jej odbudowy i poprawę jakości – jest grubsza i lepiej napięta. Zabieg można wykonać nie tylko w celu podniesienia powiek, lecz także liftingu w innych częściach twarzy, jak na przykład skóry wokół ust czy okolic uszu.

Lifting metodą PLEXR oferowany przez nasz gabinet w Pile może obejmować:

  • redukcję zmarszczek – również mimicznych i palacza,
  • usuwanie przebarwień i niepożądanych zmian skórnych, w tym żółtaków,
  • blefaroplastykę – podniesienie powiek,
  • redukcję blizn – w tym potrądzikowych i przyspieszanie procesów gojenia się tkanek,
  • ogólną poprawę tekstury naskórka.

Blefaroplastyka metodą PLEXR w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

W naszej placówce zabiegi wykonywane są osobiście przez dr Edytę Klamerek-Hoffmann – dyplomowaną lekarkę medycyny estetycznej. Lifting metodą PLEXR wymaga odpowiednich kwalifikacji, wiedzy o procesach komórkowych zachodzących w skórze oraz precyzji wykonania zabiegów. Należy mieć także na uwadze, że blefaroplastyka nieoperacyjna również wymaga odpowiedniego przygotowania do zabiegu oraz zachowania zasad rekonwalescencji. Ich brak może przełożyć się na zwiększenie ryzyka wystąpienia powikłań lub skutków ubocznych.

W naszym gabinecie w Pile nie tylko wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej. Każdorazowo przeprowadzamy także konsultacje, podczas których pacjenci zapoznają się z charakterystyką stosowanych technik (np. blefaroplastyki metodą PLEXR), ich potencjalnymi efektami oraz niezbędnymi środkami ostrożności, jakie należy podjąć.

Dr Klamerek-Hoffmann udziela także porad z zakresu pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry twarzy i ciała. Poniżej przedstawiamy ceny poszczególnych zabiegów z zakresu nieoperacyjnego podnoszenia powiek oraz liftingu innych obszarów cery.