Cennik

PLEXR niechirurgiczne podnoszenie powiek – Ceny zabiegów

Nazwa zabiegu Cena
blefaroplastyka powiek górnych I zabieg 1300 zł
blefaroplastyka powiek górnych II zabieg 900 zł
blefaroplastyka powiek górnych III zabieg 500 zł
blefaroplastyka powiek dolnych I zabieg 1300 zł
blefaroplastyka powiek dolnych II zabieg 900 zł
blefaroplastyka powiek dolnych III zabieg 500 zł
zmarszczki palacza 1000 zł
okolica przeduszna 800 – 1000 zł
lifting pozostałych obszarów twarzy i ciała cena ustalana indywidualnie
usuwanie pojedynczych zmian (włókniaki, prosaki, małe naczyniaki) i przebarwień 300 zł
od 2 do 5 zmian 400 – 600 zł
od 6 do 10 zmian 600 – 800 zł
usuwanie żółtaków 600 – 1200 zł

Skóra w okolicach oczu jest niezwykle wrażliwa, cieńsza niż w innych obszarach ciała, szybciej się starzejąca, równiez dlatego, że ciągle narażona na działanie promieni słonecznych i niekorzystnych warunków atmosferycznych, a zimą poddana jest wpływom suchego powietrza w pomieszczeniach. Dlatego wymaga intensywniejszej uwagi, dbałości i pielęgnacji.

Nasz gabinet w Pile oferuje wykonywanie zabiegu ujędrniania oraz unoszenia powiek za pomocą urządzenia Plexr. Jest to nieoperacyjna blefaroplastyka. Cena wykonania zabiegu waha się od 500 do 1300 złotych i jest zależna od różnych czynników, jak na przykład wielkość obszaru skóry do opracowania i zaawansowanie zmian.

Blefaroplastyka – czym jest i w jakim celu się ją stosuje?

Podnoszenie powiek ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu tkanek w okolicach oczu oraz nadanie im odmłodzonego, bardziej wypoczętego wyglądu. W niektórych wypadkach wskazaniem może być ograniczenie pola widzenia w kącikach zewnętrznych oczu przy mocno opadających powiekach górnych. Podniesienie powiek zwiększy kąt widzenia, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia kierowcy. Za pomocą PLEXR możliwe jest również usuwanie zmian, takich jak prosaki, włókniaki, brodawki.

Lifting powiek metodą PLEXR – na czym polega?

Jest to jedna z technik nieoperacyjnych, która pozwala przeprowadzić blefaroplastykę bez chirurgicznego wycinania tkanek. PLEXR należy do nowych technologii w medycynie estetycznej. Aparat wytwarza kontrolowane mikrowiązki plazmy poprzez jonizację występujących w powietrzu gazów, które oddziałują na skórę napinając ją. Zabieg można wykonać nie tylko w celu podniesienia powiek, lecz także liftingu w innych częściach twarzy, jak na przykład skóry wokół ust czy okolic uszu.

Lifting metodą Plexr oferowany przez nasz gabinet w Pile może obejmować:

  • redukcję zmarszczek – również mimicznych i palacza,
  • usuwanie przebarwień i niepożądanych zmian skórnych, w tym żółtaków,
  • blefaroplastykę – podniesienie powiek,
  • redukcję blizn – w tym potrądzikowych i przyspieszanie procesów gojenia się tkanek,
  • ogólną poprawę tonu i tekstury naskórka.

Blefaroplastyka metodą Plexr w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

W naszej placówce zabiegi wykonywane są osobiście przez dr Edytę Klamerek-Hoffmann – dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Lifting metodą PLEXR wymaga odpowiednich kwalifikacji, wiedzy o procesach komórkowych zachodzących w skórze oraz precyzji wykonania zabiegów. Należy mieć także na uwadze, że blefaroplastyka nieoperacyjna również wymaga odpowiedniego przygotowania do zabiegu oraz zachowania zasad rekonwalescencji. Ich brak może przełożyć się na zwiększenie ryzyka wystąpienia powikłań lub skutków ubocznych.

W naszym gabinecie w Pile nie tylko wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej. Każdorazowo przeprowadzamy także konsultacje, podczas których pacjenci zapoznają się z charakterystyką stosowanych technik (np. blefaroplastyki metodą PLEXR, ich potencjalnymi efektami oraz niezbędnymi środkami ostrożności, jakie należy podjąć. Dr E.Klamerek-Hoffmann udziela także porad z zakresu pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry twarzy i ciała.

Specjalistką w tej dziedzinie jest Michalina Hoffmann-Aumüller – kosmetolog, która dobierze odpowiednie zabiegi gabinetowe i pielęgnację domową, wzmacniające efekty zabiegów inwazyjnych. Powyżej przedstawiamy ceny poszczególnych zabiegów z zakresu nieoperacyjnego podnoszenia powiek oraz liftingu innych obszarów cery.